top of page

Interdye & Textile Printing Eurasia

Tekstil severlere güzel bir haberimiz var!

Tekstil Kimyasalları ve Baskı Teknolojileri sektörü, 4 yıl aradan sonra büyük buluşmasına hazırlanıyor!

 


Türkiye Tekstil Terbiye Sanayicileri Derneği (TTTSD) ve Artkim Fuarcılık iş birliği ile gerçekleştirilecek olan 5. Uluslararası Boyarmadde, Pigmentler, Tekstil Kimyasalları, Dijital Tekstil Baskı, Boyama ve Teknolojileri Fuarı: Interdye & Textile Printing Eurasia, 24-26 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

Türkiye’de konusunda tek ve dünyada ise sınırlı sayıda fuarlar arasında yer alan Interdye & Textile Printing Eurasia Fuarı, 4 yıl aradan sonra İstanbul’daki büyük buluşmasına hazırlanıyor.


 

Ülkemizin en güçlü ihracat oyuncularından tekstil sektörünün gelişiminde önemli bir rol üstlenen Interdye & Textile Printing Eurasia Fuarı, bu yıl da katılımcı firmalara; Avrasya bölgesindeki tekstil terbiye, boyama ve baskı çözümlerini geliştirme, sektörün en iyilerini bir araya getirme, mevcut ilişkilerini güçlendirme, iş bağlantılarını geliştirip yeni ticari ilişkilerin kurulması imkanı sunacak.

 

En son 2018’de, aralarında Hindistan, Çin, Pakistan, İsviçre, İtalya, İspanya, Endonezya gibi 17 farklı ülkeden 116 firma ve temsilciliğinin, Avrasya Bölgesi tekstilcisi ile buluştuğu Interdye & Textile Printing Eurasia Fuarı, pandemi nedeniyle verilen aranın ardından, bu yıl 24-26 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

Uluslararası ziyaretçileri ve katılımcıları bir araya getirerek, sektör paydaşlarının ürünlerini ve teknolojilerini tanıtmaya ve firmaların yeni uluslararası pazarlara açılmalarına fırsat sunacak olan fuar, ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından gelecek konuşmacıların sektör ile ilgili gündem oluşturan konuları değerlendirileceği konferanslarda sektör için önem taşıyan birçok sunuma ev sahipliği yapacak.


 

Fuarla ilgili bilgi veren Artkim Fuarcılık İcra Kurulu Başkanı Cengiz Yaman, fuarın da ziyaretçi kitlesinin, Tekstil Baskı ve Boyama Sektöründe faaliyet gösteren sektör profesyonellerini kapsaması sebebiyle, sektör açısından olumlu bir sinerji yaratmakta ve hem katılımcı firmaların hem de fuarı ziyaret edenlerin daha verimli bir ortamda bir araya gelmelerine olanak sağladığına dikkat çekti.


İnterdyeprinting web sitesi üzerinden, ziyaretçi kaydınızı yaptırabilirsiniz. Tekstil ve moda haberleri için Kniturkey ile kal !

17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page