top of page

IFCO, İstanbul Fashion Connection

IFCO, Hazır Giyim ve Moda Fuarı 8-11 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek !


İHKİB, modanın başkenti İstanbul'u tüm dünyaya tanıtacak olan İstanbul Fashion Connection Fuarı ile hazır giyim sektöründe yeni bir dönem açmayı hedefliyor. İHKİB'in temsilcisi olduğu giyim sektörü, kadın ve erkek giyimden bebek ve çocuk giyime, abiye ve gelinlikten deri giyime, kottan spor giyime, iç giyimden çoraba ve ayakkabıdan çantaya kadar tüm ürün gruplarını tek bir çatı altında bir araya getiriyor.


İstanbul Fashion Connection Fuarı'nda özellikle dijital dönüşüm, akıllı giyim, teknik tekstiller ve sürdürülebilirlik konularında tasarım, etkileşim ve deneyimi bir araya getirecek trend alanları, seminerler, atölyeler ve defileler yer alacak. 35.000 metrekarelik alanda gerçekleşecek olan fuarın katılımcıları, özellikle AB Ülkeleri, İngiltere, Rusya Federasyonu ve Bağımsız Devletler Topluluğu, Kuzey Afrika ve Orta Doğu olmak üzere çok sayıda bölgeden gelen binlerce firmanın satınalma heyetleri ile bir araya gelecekler.Uluslararası operasyonel yetenekleri yüksek yeni tasarımlar sunan koleksiyonlar geliştirebilen imalatçı ve ihracatçılar, güçlü üretim kapasitesi ve lojistik avantajlarla fuarda yerlerini alacaklar.

Markalı ihracatçı arayanlar, markasını üretecek ihracatçı arayanlar ve tasarım arayışında olanlar gibi uluslararası hazır giyim alıcıları İstanbul Fashion Connection Fuarı'nda her türlü satınalma işleminde aradıkları hizmeti tek bir platformda bulabilecekler.


Bu fuarı diğer uluslararası fuarlardan ayıran önemli unsurlardan biri de erişilebilirliktir; Tasarımda erişilebilirlik, üretimde erişilebilirlik, marka açısından erişilebilirlik, fiyat-kalite dengesinde erişilebilirlik, hizmet hızı, kalite ve uygun fiyat ile erişilebilirlik, lojistik avantaj, teslim tarihleri açısından erişilebilirlik kolaylığı sağlayacak.


IFCO Hazırgiyim ve Moda Fuarı'nı ziyaret etmek istiyorsanız online olarak IFCO web sitesinden kaydınızı yaptırmanız gerekiyor.


Tekstil ve moda haberlerini yakından takip etmek için Kniturkey ile kal !

Kniturkey Ekibi12 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page