top of page

Bilmeniz Gereken Moda Veritabanları

Güncelleme tarihi: 12 Mar 2022

Tekstil ve moda sektörü içinde yer alıyorsanız mutlaka bilmeniz gereken veritabanları hakkında sizlere kısa bir derleme yaptık.

Moda Veritabanını, gelecek hakkında size ipucu verecek, trendleri yakından takip edip, analiz edebileceğiniz dijital kütüphaneler olarak tanımlayabiliriz.


1- WGSN (Worth Global Style Network)

Dünya'nın trend otoritesi olarak anılır.1998 yılında Londra'da kurulan çevrimiçi trend kütüphanesinin ana merkezi şuan Amerika'dır. Moda trend tahmincisi WGSN ile 2 yıl önden fikir sahibi olabilirsiniz.

photo : wgsn.com2- TRENDSTOP

Trend tahmin ajansı olan Trendstop, geleceğe dönük öngörüler ve uzaman desteği sağlıyor.photo : trendstop.com3- STYLUMIA

Giyim endüstrilerine yapay zeka odaklı moda analitiği araçları sağlayan Stylumia, Hint yazılımıdır.


photo : stylumia.ai4- STYLUS

Trend istihbarat ajansı olan Stylus, İngiltere ve Amerika merkezlidir. Tüketici eğilimleri ve gelecekteki tüketiciyi anlayan uzman bir kolektiftir.


photo : stylus.com5- T-FASHION

''SeeWhatsNext'' mottosuyla yola çıkan Türk yazılımcılar tarafından kurulmuş, veri odaklı trend tahmin, analiz ve doğru ürün üretimine ilişkin esaslar hakkında bilgi veren bir kuruluştur. Yapay zeka tabanlı trend öngörü platformu olarak açıklayabiliriz.


photo : tfashion.ai


208 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page