top of page

adidas “We Power Possible” staj programı

İş hayatına hızlı bir giriş yapmak isteyen gençlere harika bir haberimiz var! Adidas markasında staj ve yarı zamanlı çalışma fırsatını kaçırmayın deriz.

adidas, “ We Power Possible”programı ile iş hayatına adım atmaya hazırlanan gençlere kapsamlı bir staj imkanı sunuyor.

adidas’ın, yetenekli üniversite öğrencilerine staj ve yarı zamanlı çalışma fırsatı sunduğu staj programı “We Power Possible”ın başvuruları başladı.“Impossible is Nothing” mottosuyla ilerleyen adidas, sporun hayatları değiştirebilme gücüne inanarak hayata geçirdiği program ile gençlerin iş hayatını erkenden deneyimlemesine imkan sunuyor.

adidas dünyasıyla üniversiteli genç yetenekli buluşturmayı hedefleyen “We Power Possible”   programında, üniversite 3. sınıf öğrencileri yaz aylarında tam zamanlı, sömestr boyunca ise yarı zamanlı olacak şekilde adidas’ta çalışma imkanına sahip olabilecekler. “We Power Possible” programı ile gençlere; iş geliştirme, e-ticaret, finans, futbol kategori yönetimi, insan kaynakları, hukuk, pazarlama ve satış alanlarında staj yapma imkanı sunulacak.


Gençlere her konuda öncü olmaya devam eden adidas, 28 Nisan’da Bebek’te düzenlenecek ‘’With Talents We Run’’ koşu etkinliğiyle gençleri adidas yöneticileriyle buluşturarak kariyer sohbetlerine olanak sağlamayı ve  spor yapmaları konusunda teşvik etmeyi hedefliyor. adidas, sporun birleştirici ve iyileştirici gücüne olan inancıyla ortaya çıkarttığı “With Talents We Run” gibi etkinliklerle spor ve insan kaynakları uygulamalarını birleştirerek, şirket vizyonu ve genç yeteneklerin enerjisini biraraya getirmeye ilerleyen dönemlerde de devam edeceğini duyurdu.

“We Power Possible” staj programına başvurularınızı 5 Mayıs 2023 tarihine kadar https://talentopia.co/pozisyon/we-power-possible-program/ adresinden yapılabilirsiniz.

 

Tekstil ve moda haberlerini yakından takip etmek için Kniturkey ile kalmaya devam edin.

Kniturkey Ekibi

8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page