top of page

Gökçe's Designs

IMG-20180913-WA0080.jpg
beyza profil.webp

Türkiye'nin tekstil, moda ve özellikle triko alanındaki gelişmeleri yakından takip eden kniturkey.com sitesi Gökçe Kömürcü ve Aydın Satı tarafından kuruldu.

 

Kurucu 

Gökçe Kömürcü Satı 

Tekstilci bir ailenin kızı olan Gökçe, Kocaeli'de doğup büyüdükten sonra üniversite eğitimini Bursa, Uludağ Üniversitesi Sanat Tarihi Lisans Bölümünün'de tamamladı. Bitirir bitirmez İstanbul'a yerleşti.

İstanbul Moda Akademisi'nde Moda Yönetimi Programına katıldı ve hemen ardından Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisans Programına gitti. Moda Tasarım okurken Miliyet -Pembenar sayfasında moda yazarlığı yaptı.SS19 Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'a ''Beauty To The Bone Knitwear'' koleksiyonu ile katılım sağladı.Dil eğitimi için Londra'ya gitti. 

Gokcekomurcucosmos adlı marka çatısı altında triko ve çanta tasarımı üzerine çalışmalar yaptı. Ayrıca eşinin triko atölyesi bulunmaktadır. Sektörde tanınan markalara üretim yapmaktadırlar.

Katkıda Bulunanlar

Beyza Sena Erkenci

İzmir Mithatpaşa Meslek Lisesi'nde Bilişim Teknolojileri Bölümünde okurken Robotik Kodlama, Bilgisayar işletmenliği, HTML5 eğitimlerine katılarak sertifikalarını almaya hak kazandı. Bununla birlikte yapılan Tübitak projelerinde yer aldı ve yapmış olduğu projeler ilgi gördü. İstanbul Güngören Meslek Lisesi'nden Web Tasarım ve Programlama Bölümünden mezun oldu. Yapay Zeka üzerine eğitimlere katıldı. Staj gördüğü kurumda İSO 90001:2015 eğitimini tamamladı ve kendini geliştirmek için gittiği Web Tasarım ve Programlama kursunu başarıyla bitirdi. Ayrıca bir firmada dijital içerik üreticisi olarak görev aldı. Üniversite sınavına hazırlanmakta olan Beyza, Kniturkey ekibinin bir parçasıdır.

Red Wall & Stairs
Örme Kazaklar Yakından Kapat

Misyon

Kniturkey, tekstil, moda ve özellikle triko sektöründeki gelişmeleri

yakından takip eden, gelişen bir dijital içerik platformudur.

Polaroid fotoğraf makinesi

Vizyon

Bu alandaki gelişmeleri takip ederken sizlerin de bu topluluğun birer

parçası olmanızı hedefliyoruz.

Tekstil endüstrisi
bottom of page